Era

Vegjetariane

(domate, avokado, speca, kërpudha, kungulleshka, agjinare, ullinj, djathë gouda dhe mocarela, vaj ulliri ekstra i virgjër)

520 L

Porosia Juaj / Your Order 0
Nuk ka produkte në shportë
VAZHDO BLERJEN / CONTINUE SHOPPING
0