Era

Kthim në traditë,

në një Erë moderne!

Era Vila Menu

Përshtypjet e Klientëve :

Ka një arsye pse ky restorant ka Review të shkëlqyera! Stafi i shërbimit është shumë profesional dhe të sjellshëm. Ju ndihmojnë në përzgjedhjen e ushqimeve të shijshme dhe verës. Pafundësi të gatimeve tradiconale.

Gjithçka është perfekte!

Jonathan Adler

Era Vila ka qënë një nga eksperiencat më të mira të udhëtimit tim. Ambjenti është i mrekullueshëm. Ushqim shumë i shijshëm me porcione të bollshme. Ndodhet në qendër të Tiranës. Shpresoj të shkoj përsëri, përpara se të largohem nga Shqipëria. Ne porositëm Sallatë Çezar dhe Rizoto me kërpudha dhe tartuf. Shumë të shijshme!

Alban Zekthi

"Thjesht e përkryer"
Isha tek “Era Vila” për 2 ditë rresht gjatë qëndrimit tim në Tiranë dhe dua t'ju përgëzoj shumë.

Shërbimi ishte thjesht i përsosur, ushqimi i shkëlqyer dhe çmimet vërtet të leverdisshme, duke marrë parasysh edhe sasinë e bollshme. Do t’jua rekomandoja me sy mbyllur.

Jean Lyonn

“Eksperiencë me Pesë Yje”

Shërbimi, shija, mikpritja dhe gjithçka tjetër është në nivelet më të larta. Komunikimi me Menaxherin ishte fantastik. Faleminderit për atmosferën!

Mehmet Fehti Do.

“Restorant i mahnitshëm”

Një vend kaq i bukur me një vendndodhje perfekte, ushqime tradicionale dhe staf shumë profesional.

E shijuam vërtet! Faleminderit stafit të mrekullueshëm!

Sandra Ziv

Gallery

Special
Dishes

EraVILA

Era Vila

Rruga “Papa Gjon Pali II”, Vila nr. 11 (pranë stadiumit “Air Albania”), Tiranë, Shqipëri

+355 (0) 4 22 55 000
+355 (0)68 90 24 561

E Hënë - E Dielë, ora 11:00 - 23:59
Për më shumë detaje, ju lutemna kontaktoni në +355 68 90 24 561
E Hënë - E Dielë, ora 11:00 - 23:59
Për më shumë detaje, ju lutem
na kontaktoni në +355 68 90 24 561
Porosia Juaj / Your Order 0
Nuk ka produkte në shportë
VAZHDO BLERJEN / CONTINUE SHOPPING
0