Era

Kthim në traditë,

në një Erë moderne!

Era Ish-Blloku Menu

Përshtypjet e Klientëve:

Ka një arsye pse ky restorant ka Review të shkëlqyera! Stafi i shërbimit është shumë profesional dhe të sjellshëm. Ju ndihmojnë në përzgjedhjen e ushqimeve të shijshme dhe verës. Pafundësi të gatimeve tradiconale. Gjithçka është perfekte!

Jonathan Adler

“Vakti më i mirë që kemi ngrënë përgjatë pushimeve në Europë. ”

Shërbimi më i mirë dhe padyshim ushqimi ishte i jashtëzakonshëm. Absolutisht më të mirët!
Ju rekomandoj të porosisni “Dollma”.

Jason King

“Ushqim dhe shërbim i mrekullueshëm”

Gjatë qëndrimit tonë 1-javor në Shqipëri, shkuam 3 herë tek Era Ish-Blloku. Ushqimi ishte shumë i shijshëm. Pastat me fruta deti ishin fantastike. Ne kemi provuar pasta me fruta deti tek resortet detare në Sarandë dhe Vlorë, por më e mira ishte tek Era Blloku në Tiranë. Mishi, sallatat, ëmbëlsirat dhe vera janë gjithashtu të klasit të lartë. Rekomandoj të provoni tavën e kosit me mish qingji. Shërbimi është i mrekullueshëm. E rekomandoj Era Ish-Bllokun për të gjithë ata që vizitojnë Tiranën.

Yelena S

“Ushqim tradicional i shkëlqyer”

Na pëlqeu shumë ky restorant në zonën e Ish-Bllokut. Kur e vizituam për drekë, ishte plot me njerëz - gjë që tregon nivelin e lartë të pëlqyeshmërisë. Shërbimi ishte i mrekullueshëm dhe na rekomanduan ushqim shumë të mirë tradicional. Një bravo e madhe për mezen. Pica për fëmijë ishte fantastike.

Oslo Hhl

Drekë/Darkë tek Era Ish-Blloku

Restorant shumë i këndshëm me atmosferë të lezetshme në zemër të Bllokut, duke ofruar një shumëllojshmëri ushqimesh lokale dhe ndërkombëtare (shumë opsione vegjetariane për të zgjedhur gjithashtu). Shërbim shumë i mirë dhe kamerierë të sjellshëm.

Rimi B

Gallery

Special
Dishes

Era Ish-Blloku

Era Ish-Blloku

Rruga: “Ismail Qemali”, Ap 13/2 Tirana, Shqipëri

+355 (0) 4 22 438 45
+355 (0)69 40 66 662

E Hënë - E Dielë, ora 11:00 - 23:59
Për më shumë detaje, ju lutemna kontaktoni në +355 68 90 24 561
E Hënë - E Dielë, ora 11:00 - 23:59
Për më shumë detaje, ju lutem
na kontaktoni në +355 68 90 24 561
E Hënë - E Dielë, ora 11:00 - 23:59

Për më shumë detaje, ju lutem na kontaktoni në +355 69 40 66 662

E Hënë - E Dielë, ora 11:00 - 23:59

Për më shumë detaje, ju lutem
na kontaktoni në +355 69 40 66 662

Porosia Juaj / Your Order 0
Nuk ka produkte në shportë
VAZHDO BLERJEN / CONTINUE SHOPPING
0