Era

Sallatë me rukola-parmixhano

(rukola, pomodorini, djathë parmixhano, marinadë me vaj ulliri ekstra të virgjër dhe uthull balsamike)

430 L

Porosia Juaj / Your Order 0
Nuk ka produkte në shportë
VAZHDO BLERJEN / CONTINUE SHOPPING
0