Era

Sallatë jeshile me aromë agrumesh

(sallatë jeshile, marinadë me vaj ulliri ekstra i virgjër, mjaltë dhe lëng agrumesh, ullinj, qepë të njoma, tranguj, kopër)

350 L

Porosia Juaj / Your Order 0
Nuk ka produkte në shportë
VAZHDO BLERJEN / CONTINUE SHOPPING
0