Era

“Quattro Stagioni”

(proshutë, pançetë, kërpudha, domate, sardele ose peshk ton, djathë gouda dhe mocarela)

590 L

Porosia Juaj0
Nuk ka produkte në shportë
Vazhdo blerjen
0