Era

“Margherita”

(me borzilok e djathë mocarela, ose në stilin Era, me domate, ullinj, djathë gouda dhe mocarela)

430 L

Porosia Juaj / Your Order 0
Nuk ka produkte në shportë
VAZHDO BLERJEN / CONTINUE SHOPPING
0