Era

Llukanik fshati me speca

(llukanik pikant i pjekur në furrë, me speca dy ngjyrësh, domate dhe erëza të ndryshme)

490 L

Porosia Juaj0
Nuk ka produkte në shportë
Vazhdo blerjen
0