Festojmë Krishtlindjen dhe Vitin e Ri tek Qendra Komunitare në Kombinat  

2021-shi nuk mund të mbyllej më bukur se kaq!  Shumë të lumtur që nismës sonë për të shtruar drekën e VItit të Ri tek Qendra Komunitare në Kombinat për familjet që nuk kanë mundësi të festojnë si të gjithë ne, ti bashkoheshin edhe nënkryetarja e bashkisë @anisaruseti, @ikonomimariza, @rovenadilo e @valbonaselimllari. Faleminderit që me humanizmin dhe pozitivitetin tuaj e shëndruat këtë… Vazhdoni me leximin e Festojmë Krishtlindjen dhe Vitin e Ri tek Qendra Komunitare në Kombinat  

Shtrimi i iftarit të fundit për familjet në nevojë tek Qendra Komunitare “Gonxhe Bojaxhi” 

Disa momente të shkëputura nga iftari i fundit i shtruar në qëndrën komunitare “Gonxhe Bojaxhi”, ku shërbyem së bashku me nënkryetaren e Bashkisë së Tiranës, znj. Anisa Ruseti.  Anisa Ruseti: “Solidariteti dhe zemërgjerësia e sipërmarrjeve këtë Ramazan ka mbushur zemrat e shumë prej frekuentesve të qendrave komunitare të Tiranës.   Në Qendra Komunitare “Gonxhe Bojaxhi” ishte një prej restoranteve… Vazhdoni me leximin e Shtrimi i iftarit të fundit për familjet në nevojë tek Qendra Komunitare “Gonxhe Bojaxhi” 

ERA i bashkohet nismës “TI JE NJË LULEDIELLI” 

“TI JE NJË LULEDIELLI” – një fushatë sensibilizuese për grumbullimin e të ardhurave në ndihmë të fëmijëve të prekur nga sëmundjet e gjakut, të cilët janë shtruar dhe trajtohen pranë shërbimit të onkohematologjisë pediatrike pranë QSUT.  Gjithçka nisi nën idenë, konceptimin dhe kurimin e Albana Osmani. Dëshira për të ndihmuar fëmijët, për t’ju përmirësuar kushtet… Vazhdoni me leximin e ERA i bashkohet nismës “TI JE NJË LULEDIELLI” 

Porosia Juaj / Your Order 0
Nuk ka produkte në shportë
VAZHDO BLERJEN / CONTINUE SHOPPING
0