Showing 1–9 of 19 results

Përbërësit

Vezë pinguin për muskuj të fortë Foleza orizi Mini kalcone të mbushura me djathë që shkrin Kroketa me perime Qofte pule Kubikë djathi me mocarela Club Sanduiç Pica Era që të lë pa mend Binje të mbushura me krem vanilje Tortëza me mollë dhe kanellë Kurabije me vanilje Mollë sheqeri si molla e Shtrigës Cup Cake me çokollatë dhe M&M Fruta në formë iriqi

CICËRIMA

1200 LEK
x15

Përbërësit

Oktapod i marinuar me rukola & pomodorini Brusketa me krem gorgonzola, salmon & havjar Tramezini me pate toni & susam të pjekur Sallatë me portokall, xhinxhër, kërpudha & susam Kroketa spinaqi me salcë & mendërz Kanape me krem djathi, salmon të tymosur & timo të freskët Karkaleca tagliolini Fagotini me “nero di sepia”, pure karrote & karkaleca Kroketa merluci me salcë Fileto levreku me patate rozmarine Sushi Tartuf limoncelo

DETI

2600 LEK
x15

Përbërësit

Antipastë “Nuse Pashke” Brezaola me krem Philadelphia, rukola & shegë Stikini me mocarela, pomodorini & gjethe borziloku Brusketa me kos të kulluar, mjaltë lulesh & lajthi të pjekura Kanape me pure patëllxhani, koriandër & djathë dele Konispoli Mini kalcone e mbushur me djathë & proshutë gjel deti Kroketa me kërpudhë Stikini me qofte pule, mocarela, borzilok & açeto balsamike Sallata e Princeshës Involtini me rukola & mocarela Skalopini me asparag Rikota me mjalt & arra Tortëza me drithëra & çokollatë Praline rrushi me krem gorgonzola & arra të thërrmuara Fruta të kompozuara

DIELLI

1600 LEK
x15

Përbërësit

Supë krem karrotë, mollë jeshile & xhinxher Sallatë primavera Japrak me shije mendërze Ravioli me spinaq e rikota Eskallop me tartuf e mollë të pjekura Cheese cake me rikota e karamel qumështi Fruta të stinës

FANTAZI

900 LEK
x15

Përbërësit

Brusketa mesdhetare Kroketa me shije të ndryshme Kanape me ajvar, sallam pikant & djathë nape Perime të kompozuara Byreçka me djathë Involtini pule me proshutë & djathë Tartaleta me krem vanilje & çokollatë Fruta të stinës të aromatizuara

FLLADI

900 LEK
x15

Përbërësit

Qofte Korçe me salcë Tavë kosi individuale Krap Shkodre me uthull mani, gjethe të larit & oshafe Petulla Fuskalidhe Revani me shtalp Komposto kumbulle Gështenja me mjalt Tropoje Djathë sharri me boronicë Mish i terun Petull e fshirë me djathë të njomë nga Korça Bukë misri me djathë dele Qofte preshi nga Mallakastra Speca të mbushur me gjizë, erëza & vaj ulliri Perime të stinës nga baçja Byrek me arra e qepë të kuqe nga zona e Pukës Harapash nga Labëria Djathë nape dhie nga Erseka Kanape me pate ulliri Fasule pllaqi me suxhuk Kosove

HISTORIA

2700 LEK
x15

Përbërësit

Brusketa me bukë integrale, rikota e punuar, feta trangulli & gjethe molle Kanape me gjizë fshati, domate qershi, vaj ulliri & rigon Llogaraje Brusketa me djathë të shkrirë & copa luleshtrydhe Shportëza trangulli të mbushura me krem borziloku Bebi spinaq me ananas, shegë, pomodorini & djathë dhie Stikini me avokado, karkaleca zgare & pomodorini Djathë dele me susam të zi, mollë & mjaltë lulesh Brusketa me pomodorini & salcë borziloku Rostbif me salcë mustarde, rikota & shegë Kërpudha të mbushura Fileto gici me mollë & açeto balsamike Cheese cake me fruta pylli Luleshtrydhe me çokollatë

JETA

1500 LEK
x15

Përbërësit

Sallatë Fjona Sallatë kapreze Speca të pjekura me vaj ulliri Lazanja me brokoli dhe rikota Eskallop me kërpudha Krem karamel Fruta të stinës

KRIJIM

1300 LEK
x15

Përbërësit

Lapsa perimesh me ngjyra Sanduiç Klloun Hambuger mini Qofte kineli Qofte merluci Kroketa pule me susam Salçiçe me sfoliate Byreçka me djathë që shkrin Petulla fuskalidhe Binje të mbushura me krem vanilje e mbuluar me çokollatë Biskota sanduiç që qeshin, me reçel luleshtrydhe & velë sheqeri Vagona të mbushura me Haribo dhe M&M Luleshtrydhe buqetë

LULESHTRYDHE

1400 LEK
x15

Informacione Shtese

  • Minimumi i porosisë – 15 persona
  • Porosia për 15 – 39 persona përfshin transport dhe servise 1 përdorimshe
  • Çdo kërkesë ekstra ka një kosto shtesë, 100 lekë pp me tvsh
  • Porosia për 40 persona e sipër përfshin transport, serviset e mira, tavolina, mbulesa, arredim dhe 1 kamarjer
  • Çdo kamarjer shtesë - 3000 lekë/orë me tvsh për çdo orë shtesë gjatë shërbimit.
  • Çmimet e menuve janë me tvsh
  • Transporti është falas brenda 5 km, duke filluar që nga qendra e prodhimit. Për çdo km shtesë, vlera shtohet 150L/km.
  • Për evente jashtë Tiranës, vlejnë kushte të tjera