Showing 1–9 of 115 results

Përbërësit

(pançetë, kërpudha, rikota, krem qumështi, djathë gouda dhe mocarela

x1

“Capolavoro”

580 LEK

Përbërësit

(proshutë, sallam, pançetë, domate, kërpudha, djathë gouda dhe mocarela) (mund të realizohet dhe si “Calzone”)

x1

“Capricciosa”

580 LEK

Përbërësit

(salcë tartufi, mocarela, burrata, djathë brie, lajthi, dardha) (mund të realizohet dhe si “Calzone”)

x1

“Contadina”

610 LEK

Përbërësit

(gjoks pule i marinuar, rikota, kërpudha, mocarela)

x1

“Delicata”

550 LEK

Përbërësit

(“pepperoni”, “spianata piccante”, speca djegës, rikota kremoze, domate me feta, salcë domate, mocarela)

x1

“Diavolo”

630 LEK

Përbërësit

(proshutë krudo, rukola, pomodorini, mocarela e djathë parmixhano)

x1

“Eleganza”

730 LEK

Përbërësit

(fokaçe me brumë të ardhur, domate të vogla, salcë domate, kaperi, vaj ulliri ekstra i virgjër, djathë i bardhë dele, borzilok, rigon)

x1

“Focaccia alla Marinara”

360 LEK

Përbërësit

(e mbushur me mocarela, krudo, rukola, pomodorini, grana padano, vaj ulliri ekstra i virgjër)

x1

“Focaccia Primavera”

420 LEK

Përbërësit

(salcë domate, mocarela, djathë bebe, salçiçe pule, patate të skuqura, “ketchup”)

x1

“Junior Pizza”

450 LEK